Vision Security-Systems AS har siden oppstarten i 2006 levert svakstrømsinstallasjoner i nær sagt alle kategorier. Våre dyktige teknikere er daglig på farten for å montere nye anlegg, eller på service og vedlikeholdsoppdrag. Med kontorer i både Sarpsborg og Årnes, dekker vi det meste av østlandsområde. Vi utfører også oppdrag ellers i Norge på forespørsel.

Ansatte

Våre medarbeidere


Espen Andreassen
Espen Andreassen
Daglig leder

espen@visionsecurity.no / 957 94 349


Miriam Gonzalez
Miriam Gonzalez
Økonomi

miriam@visionsecurity.no / 476 17 840


John Arne Vonskar
John Arne Vonskar
Kundeansvarlig

john.arne@visionsecurity.no / 970 72 055


Malin Lorentsen
Malin Lorentsen
Serviceleder

malin@visionsecurity.no / 976 67 167


Adrian Bjerketvedt
Adrian Bjerketvedt
Tekniker

adrian@visionsecurity.no /


Ahmad Hussein (Baran) Mohammad
Ahmad Hussein (Baran) Mohammad
Hjelpemontør

baran@visionsecurity.no /


Fred Olsen
Fred Olsen
Tekniker

fred@visionsecurity.no /


Martin Birkals
Martin Birkals
Tekniker

martin@visionsecurity.no /


Åge Hofsøy
Åge Hofsøy
Tekniker

age@visionsecurity.no /


Vebjørn Arnesen
Vebjørn Arnesen
Tekniker

vebjorn@visionsecurity.no /


Robin Karlsen
Robin Karlsen
Lærling

robin@visionsecurity.no /


Aleksander Månsson
Aleksander Månsson
Lærling

aleksander@visionsecurity.no /


Magnus Nicholson
Magnus Nicholson
Områdeleder/Teknisk Ansvarlig

magnus@visionsecurity.no / 916 60 594


Ole Martin Bårli
Ole Martin Bårli
Tekniker

ole.martin@visionsecurity.no /


Terje Strand
Terje Strand
Tekniker

terje@visionsecurity.no /


Bjarni Gunnarsson
Bjarni Gunnarsson
Tekniker

bjarni@visionsecurity.no /


Lurer du på noe? Kontakt oss for en uforpliktende prat