Vision Security-Systems AS har siden oppstarten i 2006 levert svakstrømsinstallasjoner i nær sagt alle kategorier.

Og hva er svakstrøm? Jo det er for eksempel brannalarm, porttelefon, kortleser på døra, innbruddsalarm, kameraovervåkning, datauttaket i veggen, vannalarm, fiberkabel for internett.

Når du handler av oss, skal du være sikker på at vi leverer det beste produktet for din bedrift. 

Våre dyktige teknikere er daglig på farten for å montere nye anlegg, eller på service og vedlikeholdsoppdrag.

Med kontorer i både Sarpsborg og Årnes, dekker vi det meste av østlandsområde. Vi utfører også oppdrag ellers i Norge på forespørsel.

Ansatte

Våre medarbeidere


Malin Lorentsen
Malin Lorentsen
Daglig leder

malin@visionsecurity.no / 976 67 167


Espen Andreassen
Espen Andreassen
Salg og prosjekt

espen@visionsecurity.no / 957 94 349


Omar Farah
Omar Farah
Salg-prosjekt og tekniker

omar@visionsecurity.no / 92300036


Aleksander Månsson
Aleksander Månsson
Salg-prosjekt og tekniker

aleksander@visionsecurity.no /


Vebjørn Arnesen
Vebjørn Arnesen
Tekniker

vebjorn@visionsecurity.no /


Fred Olsen
Fred Olsen
Tekniker

fred@visionsecurity.no /


Ahmad Hussein (Baran) Mohammad
Ahmad Hussein (Baran) Mohammad
Tekniker

baran@visionsecurity.no /


Mohammad Mhd Walid Al Halla
Mohammad Mhd Walid Al Halla
Tekniker

mohammad@visionsecurity.no / 92579206


Ole Martin Bårli
Ole Martin Bårli
Tekniker / Romerike

ole.martin@visionsecurity.no /


Bjarni Gunnarsson
Bjarni Gunnarsson
Tekniker / Romerike

bjarni@visionsecurity.no /


Storm Olaussen
Storm Olaussen
Lærling

storm@visionsecurity.no / 41208236


Lurer du på noe? Kontakt oss for en uforpliktende prat